Pertevniyal Basketbol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pertevniyal Basketbol

Pertevniyal Yıldız Takım

AnasayfaHoşGeLdiNiZ!!GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Muhsin Kömeek
İbo'dan sert yanıt! I_vote_lcapİbo'dan sert yanıt! I_voting_barİbo'dan sert yanıt! I_vote_rcap 
Admin
İbo'dan sert yanıt! I_vote_lcapİbo'dan sert yanıt! I_voting_barİbo'dan sert yanıt! I_vote_rcap 
ömer faruk öztürk
tolgahan toprak
umut zurnacı
OnurGuLer
metehan
Abdullah Nuriler
emrahdemiray
En son konular
» TANİSMA BÖLÜMÜ
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 10:59 am tarafından emrahdemiray

» İbo'dan sert yanıt!
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:24 pm tarafından ömer faruk öztürk

» Efes'in Transfer Dosyası!
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:18 pm tarafından ömer faruk öztürk

» antreman
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:13 pm tarafından ömer faruk öztürk

» Rakiplerimiz belli:takımın ortak düşüncesi : 1 çıkarız!!
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 3:58 pm tarafından ömer faruk öztürk

» Kim bu gizemli yabancı!!Şok görüntüler??
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:07 pm tarafından ömer faruk öztürk

» hazırlık maçı
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 3:42 pm tarafından OnurGuLer

» Muhsin Resimleri Koysana Tekrar
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 3:39 pm tarafından OnurGuLer

» TT12 ile ilgili şok haber!!Shit you life!!
İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 12:46 am tarafından ömer faruk öztürk

Anket
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

İbo'dan sert yanıt!

2 posters
YazarMesaj
Muhsin Kömeek
Admin

Lakap : MuTis

İbo'dan sert yanıt! Empty
MesajKonu: İbo'dan sert yanıt!   İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:20 am

Adı Aslan'la anılan İbrahim Kutluay net konuştu: "Galatasaray büyük bir camia, ben de profesyonelim. Ama bu formayı giyecek kadar değil."

‘Fener’de doğdum’
Son günlerde adı Galatasaray Cafe Crown ile birlikte anılan İbrahim Kutluay, Sarı-Kırmızılı formayı asla giymeyeceğini söyledi. Galatasaray’ın büyük bir camia olduğunu, kulübe ve yönetime de saygı duyduğunu ancak kendisinin de Fenerbahçe’de doğduğunu vurgulayan yıldız oyuncu, “Fenerbahçe’de doğdum, orada büyüdüm, orada yaşadım. Sarı-Lacivertli formayı şerefle taşıdım, kaptanlık yaptım. Bu saatten sonra Galatasaray formasını nasıl giyebilirim ki” dedi.

‘Parayla değişmez’
Bu yıl Fenerbahçe’de olmasa da, kalbinin hep Sarı-Lacivertli takımla atacağını da söyleyen İbo, “İleride bu camianın her kademesinde görev almayı düşünüyorum. Ömrümün sonuna kadar Fenerbahçeli İbo olarak anılmak istiyorum. Bunu değiştirecek ne para var, ne de başka bir şey. Zaten Galatasaray’a gitsem mutlu olamam, onları da mutlu edemem. Evet, profesyonel bir oyuncuyum ama Galatasaray’da oynayacak kadar profesyonel değilim” diye konuştu.
ömer faruk öztürk

Lakap : omar

Pertevniyal Yıldız
pertevniyal tecrübesi:
İbo'dan sert yanıt! Left_bar_bleue99999999/99999999İbo'dan sert yanıt! Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)
Pertevniyaldeki kaçıncı senesi: 1

İbo'dan sert yanıt! Empty
MesajKonu: Geri: İbo'dan sert yanıt!   İbo'dan sert yanıt! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:24 pm

anlıoruzki ibrahim kutluay tam bir fener aşkıyla yanıp tutuşuor tabii basketbola orda başlamış fenerbahçeyle büyümüş hayatında herşeyini ona adamış ibo yu tebrik edioruz

İbo'dan sert yanıt!
1 sayfadaki 1 sayfası